szczypta luksusu

szczypta luksusu
fot. Le Victoria Brasserie Moderne

wtorek, 18 lutego 2014

SMACZNIE I ZDROWO W TRATTORIA SIENA

Zapach ziół i pizzy wyjętej chwilę temu z pieca. Drewniane stoły, niebanalne lampy, stary kredens z winami. Na talerzach ręcznie robione tagliatelle z ricottą i szpinakiem, lub nadziewane borowikami ravioli w gęstym sosie. Obok karafka doskonałej, włoskiej oliwy. Głośne rozmowy rodzin i przyjaciół, szuranie krzeseł, dzwonienie sztućców, cicha muzyka w tle. I najważniejsze: zadowoleni Goście. To właśnie Trattoria Siena

Trattoria Siena to prawdziwie włoska restauracja. Suszone pomidory, orzechy, wędliny i sery zawsze sprowadzamy z Włoch. Szef kuchni, Maciej Sawicki, z niezwykłą uwagą dobiera świeże produkty od lokalnych dostawców tak, aby odtworzyć dla Gości smaki prawdziwych, włoskich dań. Prostych, bogatych, satysfakcjonujących podniebienie każdego smakosza

W kuchni obowiązują dwie zasady: ma być smacznie i ma być zdrowo. Nie stosujemy konserwantów i gotowych półproduktów - wszystkie potrawy przygotowywane są tuż przez podaniem.

- Korzystamy z sezonowych warzyw i owoców, a jeśli Szef kuchni upatrzy u lokalnego dostawcy wyjątkowo piękną sztukę mięsa lub świeże ryby, oferujemy naszym Gościom tego dnia także danie spoza menu. Nasza lekka, pyszna pizza na kruchym, cienkim cieście, wzbudziła już zachwyt niejednego Włocha. - mówi Katarzyna Gonciarz z Trattoria Siena


Pasty proponowane w menu Trattoria Siena to klasyczne, włoskie kompozycje smakowe, które Szef kuchni dostosowuje do indywidualnych gustów Gości, jeśli mają życzenie zjeść wyjątkowo pikantnie, albo spróbować nietypowych połączeń. Codziennie po otwarciu kuchni, przygotowywane są także świeże desery. Puchary klasycznego, włoskiego Tiramisu, słodka panna cotta z malinami lub sezonowymi owocami i prawdziwie czekoladowy, czasami pikantny, czasami klasycznie słodki fondant. Do tego lampka wina, gorąca czekolada i pyszna, włoska kawa na zakończenie prawdziwej uczty.

- Kierowani włoską tradycją i wartościami, stworzyliśmy naszą restaurację z myślą o wszystkich gościach: smakoszach - indywidualistach, dużych rodzinach, a także przedsiębiorcach organizujących imprezy integracyjne. Zadbaliśmy o to, aby zapewnić komfortowe warunki spotkań przyjaciół i rodzin, także z dziećmi. - dodaje Katarzyna Gonciarz. 


Na pierwszym piętrze przygotowano kącik zabaw, w którym dzieci mogą spędzić czas pod czujnym okiem ucztujących przy stole rodziców. Wyposażając dwukondygnacyjny lokal w kino domowe Samsung, telewizory LED i internet Wi-Fi, restauracja oferuje także profesjonalną organizację spotkań firmowych, biznesowych i okolicznościowych do sześćdziesięciu osób (24 miejsca siedzące na poziomie 0, 32 miejsca siedzące na poziomie I). Dla osób palących przygotowano osłonięty od wiatru, pięknie zagospodarowany balkon.

Restauracja oferuje także przygotowanie dań na wynos i dowóz w rejonach Bemowa, Jelonek, Woli, Bielan, Chomiczówki, Bliznem. Przy zamówieniu powyżej 50zł dostawa gratis.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz