szczypta luksusu

szczypta luksusu
fot. Le Victoria Brasserie Moderne

wtorek, 4 marca 2014

JEŚLI WŁOSKA KUCHNIA TO TYLKO W TRATTORIA SIENA
Wraz z Nowym Rokiem powstało wyjątkowe miejsce na mapie Bemowa -  Trattoria
Siena. Nowa restauracja i prawdziwie włoski smak. Dominują tradycyjne, lekkie autentyczne dania kuchni włoskiej.

Trattoria Siena to idealne miejsce do odkrycia prawdziwych Włoch - włoskiego smaku i gorącego temperamentu. Znajdziemy tam między innymi ręcznie przygotowywane makarony, świeże sałaty, dania mięsne, rybne oraz przepyszne toskańskie zupy.

Nie zabraknie również dań dla najmłodszych. W dziecięcym menu znajdziemy między innymi pizzę z ananasem, spaghetti z pulpecikami i sosem pomidorowymi. Dla dzieci przygotowany został również specjalny kącik z zabawkami.
Wyjątkowym daniem restauracji, szczególnie polecanym przez właścicielkę jest Pizza Siena oraz Dorata. Miłośnicy włoskich makaronów będą mieli okazję spróbować delikatnej pasty przygotowanej na bazie starodawnych włoskich receptur, aromatycznych wędlin, czy wyśmienitych serów. Na deser kuchnia serwuje słodkości nawiązujące do tych, spotykanych w kafejkach na Placu Świętego Marka - tradycyjną panna cottę i tiramisu.
Trattoria Siena to miejsce, w którym nieustannie słychać piękną muzykę, śpiew, gwar, dźwięk talerzy i radość - zupełnie jak we Włoszech. Ideale na zorganizowanie spotkania z przyjaciółmi oraz spotkania dla
pracowników firmy.To, co nas wyróżnia to wyjątkowa atmosfera którą tworzą ludzie - nasz wybitnie uzdolniony szef kuchni Maciej Sawicki oraz zespół którego nie powstydziłaby się najlepsza restauracja.

Dodatkowo przygotujemy dla Państwa wyjątkowo bogaty kalendarz spotkań ze znanymi ludźmi.GORĄCO ZAPRASZAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz